Rentals Surf

Ne kemi marrë gamë të gjerë të Rentals shfletoj në dispozicion në Lagos. Në Jah Shaka Surf Shop ju mund të marr me qira surfboards, Bodyboards, Stand-up vozis Boards (SUP), wetsuits, Skimboards, Kayaks, Slacklines, skateboardsdhe Bikes Mountain.

Surf Lodge Strehim

Ne kemi marrë gamë të gjerë të akomodimit Surfcamp stil në Portugali dhe xhevahir në kurorën rrahje ndonjë Surfcamp tjetër larg - The Tiny Whale Surf Lodge. Atë e mori vendin e përkryer duke u vendosur në një vetmuar quinta (shtëpi fermë) në fshat portuguese por është ende vetëm momente larg nga Lagos & plazhet kjo është dhe restorante. Ne mendojmë se ky vend është i veçantë dhe kështu të bëjë mysafirët tanë që mbajnë të vijnë për më shumë!

Surf Shop

Ditët e fundit të SUMMER SHITJE - deri në 50% off!

SHITJE 50% off në Jah Shaka Surf Shop! Të gjitha rrobat verore: dresses, tshirts, jumpsuits, pantallona të shkurtra bordit dhe bikinis dhe shumë më tepër nga markave të njohura shfletoj Vissla, Afends, Quiksilver, RVCA, Vans, Brikston, Rip Curl, Roxy, Zbavitem.
Hurry up për të gjetur masën tuaj ende atje!

Gjithashtu në Jah Shaka Shop mundeni me qira të gjitha pajisjet surfing, Bikes, skateboards dhe madje edhe një slackline të ketë argëtim pasdite me miqtë në park. Ju mund të librit një surfing mësim ose aktivitete të tjera të ndryshme rreth Lagos. Dhe kanë festat më të mira në Algarve!

Festa Paketat

Ne jemi udhëheqësit në Portugali dhe për të operuar brenda Algarve drejtimin e një gamë të surfing dhe aktivitetit paketa pushime. Nga paketa e plotë e shfletoj me çdo gjë të përfshirë në disa nga valët më të mira të Portugalisë dhe plazhet më të bukura, për të mësuar për të qift shfletoj në lagunë Algarve, një nga zonat më të mira të mësimdhënies në Evropë, ne krenohemi për të ndihmuar ju të merrni maksimumin e pushimeve tuaja . Ne gjithashtu drejtuar paketa me një gamë të sporteve të tjera të tilla si mountain biking, paddleboarding, yoga dhe me paketën tonë multi aktivitetit mund të ndërtohet paketën e përsosur për ju.

Lajme dhe Shqyrtime

Lexoj artikujt tonë të fundit në revistën dhe për të marrë një ide të artit të ri të kampe. Marrë disa këshilla dhe truket kur blejnë sërf tuaj të parë, duke zgjedhur një wetsuit ose për të mësuar në lidhje me markë të re në dyqan Jah Shaka Surf në seksionin tonë të shqyrtimit.

Shkruani email tuaj për të fituar një pushim shfletoj për dy në Portugali dhe për të hyrë në mujore aways tonë të lirë të japin.
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!