сурфање одмор

Имаме најширок спектар на сурфање имот на располагање во Лагос. На Џа Shaka Сурфај Продавница можете да изнајмите surfboards, Bodyboards, Stand-up Гребло одбори (ДПЛ), wetsuits, Skimboards, Кајаци, Slacklines, Скејтборди, и планински велосипеди.

Сурфај Ложа Сместување

Имаме најширок спектар на Surfcamp стил сместување во Португалија и скапоцен камен во круната дува било која друга surfcamp далеку - The Tiny кит Surf Ложа. Тоа доби совршена локација да се постави во изолираното Quinta (фарма куќа) а во рамките на португалски село, но се уште е само моменти настрана од Лагос и тоа е плажи и ресторани. Сметаме дека ова место е посебно и така се нашите гости кои задржиме враќа за повеќе!

Сурфај продавница

ПОСЛЕДНИТЕ ДЕНОВИ НА ЛЕТЕН ПРОДАЖБА - до 50% попуст!

ПРОДАЖБА 50% попуст на Џа Shaka Surf Магазин! Цело лето облека: фустани, tshirts, комбинезони, одборот шорцеви и бикини и многу повеќе од познати брендови сурфање Vissla, Afends, Quiksilver, RVCA, комбиња, Брикстон, Rip Curl, Рокси, се забавуваат.
Побрзајте да се најде вашата големина уште е таму!

Исто така, Џа Shaka продавница можете да изнајмување сите сурфање опрема, Велосипеди, skateboards, па дури и да имаат slackline попладне забавуваат со пријателите во парк. Можете да книга сурфање лекција или други различни активности околу Лагос. И имаат најдобри празници во Алгарве!

одмор пакети

Ние сме лидери во Португалија и да работат во рамките на Алгарве водење на спектар на сурфање и активности одмор пакети. Од целосна Surf пакетите со сето она што се вклучени во некои од најдобрите бранови на Португалија и најубавите плажи, за да научи да змејот сурфање во лагуната Алгарве, еден од најдобрите наставни области во Европа, ние самите гордост во помагајќи ти да го добиете најмногу од вашиот одмор . Ние, исто така, работи пакети со голем број на други спортови како планински велосипедизам, paddleboarding, јога и со нашата мулти активност пакет може да се изгради совршен пакет за вас.

Вести и Осврти

Внимателно нашите најнови статии во списанието и да добиете идеја на новата уметност на кампување. Земете некои совети и трикови, кога купување на вашиот прв буквален за мрежа, изборот на облека за нуркање или да дознаете за нов бренд во Џа Shaka Surf продавница на нашата секција преглед.

Џа Shaka на Твитер
Внесете ја вашата e-mail да се победи сурфање одмор за двајца во Португалија и да се внесе во нашиот месечен бесплатно даде Aways.
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!